Jump to content
Forum Windows-az.com

Forexslə gəlir qazanmaq düzgündürmü?

Emil.Kerimli

Recommended Posts

Salam əziz dostlar. Bu gün sizlərlə tamam başqa bir mövzunu paylaşıb məlumat əldə etmək istərdim. Artıq əminəm ki, bir çoxlarımız Forex-azla tanışdır. Mənim də qarşıma bu sistem daha doğrusu alış-satış sistemi bir neçə ay öncə qarşıma çıxmışdı. Lakin aydın məsələdir ki, maraqlanmamışdım. Son 3-4 gün ərzində yenə internetdə necə real pul qazanmaq olar deyə maraqlananda yenidən bu bazarla rastlaşdım və artıq maraqlanmaq istədim. Bir çox saytlara girdim maraqlandım proqramın yükləyib hal-hazırda demo versiyası ilə işləyirəm düzdü nə yalan deyim demo versiyası ilə uğur əldə etmişəm son 2-3 gündü. Bəzilərimiz bilirik ki, demo versiyasında 10.000 dollar virtual pul verir və mən həmin 10.000 dolları 18.000 dollar etmişəm artıq düzdü yüksək faizlə etdim yəni az bir faizlə bunu etmək tez bir zamanda alınmaz. Sizə sualım budur ki, bunun haqqında kimin məlumatı varsa zəhmət olmasa köməklik etsin bu nə qədər düzgün bir işdir. Yəni tutaq ki, real bir hesab açıb balansıma yatırım qoydum tutaq ki, qazandım qazancımı pul olaraq həqiqətənmi çıxara bilirəm? və ya qazanmayaraq qoyduğum yatırımda da aşağı düşdüm mənfiyə mənə adıma borc yazılırmı? məsələm tutaq ki kredit kimi bir şey yəni onu mütləq ödəməliyəm? Xahiş edirəm sizlərin fikri mənə çox maraqlıdır kimin anlayışı varsa bu alqı-satqı haqqında fikirlərini paylaşardı. Öncədən hər birinizə minnətdaram.

Proqramlar telegramda

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...