Jump to content
Forum Windows-az.com

Photoshop CS6 öz-özünə bağlanır.

MobiTel
 Share

Recommended Posts

Demek

1)1 ci sekildeki problem beledi,photoshopu yeniden install edib yoxa gor alinacaq,cunki o problem proqram yaxsi yazilmayanda gelir

2)2 ci sekildeki nese monitorla baglidi,samsung monitor,selcet calibration deye bir sey deyi

3) 3 cu sekilde asagidaki xanaya qus qoy ve ok ver,artiq 3 cu sekildeki gelmeyecek

Əslində mən həməşə imenni oşibka yerini şəkib yollayıram.

Ama Photoshop açılmır deyə, onu kəsə bilmirəm ki, imenni oşibka yerini yollayım.

axellis

Elə eliyirəm.

Dəfələrlə eləmişəm ama alınmır.

Elə eliyirəm program açılır şəkili Photoshopa atanda, 1-ci şəkildəki oşibkanı verir.

Photoshop məndə uje nə qədərdir var belə olmur.

Bu gün birdən birə belə oldu.

qaqa prasessor ve grafik kartin zeifidr. deyesen ramda eledir. eger 64 bitlik isledirsense zeif kompda 32 likde rahat islede bilerdin. ama sen raboci stolda personalizadan yeni tema deyisen yerden en sade asaqi keyfiyetde olan klasik temani sec yoxla.

Mən bu gün Samsung-un driverlərini Windows 7-nin yeniləmələrindən yüklədim ama, nəsə oşibka verdi yüklənmədi. Bu problemlə ondan sonra qarşılaşdım. Photoshop açılanda da onu deyir onsuz da. Ama mən həmən driveri tapa bilmirəm ki, silim düzəlsin.

Driver mənə ümumiyyətlə lazım deyil ee.

Niyə yazdım özüm də bilmirəm.

Dünəndən sonra Windows yeniləmələrini mən özüm edirəm.

Gərək daha Samsung ekran kartı driverlərini yazmazdım.

Kakraz bu gün də Windows 7-ni YouTube-da bir videoya baxaraq aktivləşdirmişdim, hər şey həll olmuşdu, yenə formata ehtiyac olacaq deyəsən.

İşim-gücüm də tökülüb qalıb kompla bağlı.

Format mənim işlərimi bir xeyli ləngidəcək.