Jump to content
Forum Windows-az.com

Photoshop CS6 öz-özünə bağlanır.

MobiTel

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Mənim işim kompütersiz alınmır.

Bizim söhbətimiz də çox uzun çəkdi deyə, format edəsi oldum kompu.

Çünkü keçən hər dəqiqə işimi ləngidir mənim.

Mən boş yerə vaxt itirə bilmərəm axı.

Fikirləşdim ki, formatdan başqa çarəsi yoxdur, format elədim.

Ama təlaşdan kompu əvvəlki günlərə keçirtmək yadıma gəlmədi.

Bu günüm zay oldu.

İndi Photoshop neçə saata yüklənəcək Allah bilir...

.... bu kompüteri hara aparsan o deqiqe deyecekdiler ki,format etmək lazımdır.amma biz kompüterə baxmadan virtual olaraq problemleri çözürük və çalışırıq ki,imkan qədər formatsız problemlər həll olunsun.bu çətin 1 şeydir.ona görə də çox vaxt aparır...

... eybi yoxdur...gələn dəfə 1-ci sistemi gedri qaytarmaqdan başlayarsan....yadından çıxmaz yəqin...sənə uğurlar....

Cs 6 Coxda yaxsi deyil,meslehet gormurem men,cunki hem bezi seylerde problemde cixardir,Cs 5 daha yaxsidi,eslinde men fikirlesiremki photoshop cs 2 den beri coxda deyisiklikler olunmayib

men cs 6 isledirem,cs 5 e kecmek isteyirem amma erinirem,birde poz yeniden yaz sobetine gore,cs 6 da problemler olur,Belkede menim kompumda olur

qaqaş elə proqramlar olur ki yüklənən sora hər komputer açılanda avtomatik o proqramda açılır və buda ramdan yeyilir deyə sistemin gec işləməsinə gətirib çıxarır

Bunu adi cclaner proqramı ilədə nəzərdən keçirə bilərsən.Ccleaner/nizamlamalar/işə sal bu yolu izlə orda antivirusdan başqa bütün proqramları bağla.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...