Jump to content
Forum Windows-az.com

Wireless Network Connection Properties-də share menyusu yoxdur

MobiTel

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

>>məsləhətli windows ..>>>

Windows 7 Original Edition

Diskdə yerləşən versiyalar :

- Windows 7 Starter x86 Russian

- Windows 7 Home Basic x86 Russian

- Windows 7 Home Premium x86 Russian

- Windows 7 Professional x86 Russian

- Windows 7 Ultimate x86 Russian

- Windows 7 Enterprase x86 Russian

- Windows 7 Home Basic x64 Russian

- Windows 7 Home Premium x64 Russian

- Windows 7 Professional x64 Russian

- Windows 7 Ultimate x64 Russian

- Windows 7 Enterprase x64 Russian

yukle torrent share.az

... normal versiyaya üstünlük verirsənsə nurik111-in verdiyi linkdən yüklə....

...QEYD : mən bu haqda çox düşündüm....belə qərara gəldim ki,ya sən məni tam başa sala bilməmisən,ya da mən başa düşməmişəm...

... o menyu (digər setə icazə menyusu) ona görə əmələ gəlmir ki,nə əlavə qurğu var nə də hər hansı 1 qurğu üçün driver...kompüterin özündən başqa bir qurğu və ya onun driveri yüklənmirsə deməli heç 1 şeyə icazə verməyə də ehtiyac qalmır...söhbət bundan gedir...əgər sən bluetooth driveri yükləsən və ya hər hansı 2-ci kompüter qoşmaq istəsən bu menyu yaranacaq....bu menyu yaransa da sən telefonla bundan istifadə edə bilməyəcəksən.bunun üçün sənin telefonun markasına uyğun setavoyun driveri yüklənməlidir. ya da telefonunun driveri yüklənməlidir ki,setin menyusuna düşsün.sən də ona dostup verə biləsən....

Yox mənə maraqlı gələn odur ki, hamının kompüterində olan bu həmən dünən baxdığın yer varkən məim kompüterimdə niyə yoxdur? Axı həmən Samsung KIES programında da izah olunub o şəkillərlə ki, bəs buradan belə eləyin, wlan tapacaq telefonu. istəyirsən qoşul kompuma, o programı açım, orda yazılanları özün də gör.

MobiTel Axı niyə 10 dənə mövzu açırsız? Bu mövzunu 21 İyunda açmışdız və məndə sizə bu mövzunun həllini yazmışdım buda linki: http://www.windows-az.com/forum/topic_5809

Bir özünüz fikirləşin komputerin interneti normal işləyirsə onda kompda driverlə bağlı nə problem olabilər ki? Sizin probleminiz internet paylaşım yeridir ki bunuda obiri mövzuda qeyd etmişdim. Amma hər nədənsə obiri mövzuya baxmayaraq bu mövzunu açmısınız.Qəribədir

Ayrıca mövzunun yeri və başlığı düzgün deyil

Qardaş mən bunu bilərək eləməmişəm ki, həmən o mövzuda fikrimi izah edə bilməmişdim deyə, heç kəs kömək eləməmişdi. Sən yazdığın mənə elə gəldi ki, məsələm həll eləməyəcək. Çünkü fikrimi sizə tam izah eləməmişdim deyə,o videonun da mənə faydalı olmayacağını fikirləşdim.

Sonra problemimin tam olaraq nə olduğunu dedilər, ona görə yenidən mövzu açdım.

Siz verən videoya baxdım doğurdan mənə lazım olan şey imiş.

Kaş axıra qədər baxardım videoya.

Videoya baxdım ama, o videoda deyir ki, "aşağıdakı şəkildə də işarələdiyim" yerə gəl.

f4e3377edccf.jpg

Ama çox təssüf ki, məndə yuxarıdakı şəkildə qırmızı rənglə işarələdiyim yer yoxdur ki, onu açım.

Aşağıdakı şəkildə də göstərdim məndə necədir ora.

cc05bd7af6d7.jpg

Kaş mövzunun adını dəyişməyərdiz indi bilmiyəcəklər bu həmən mövzudur.

... qardaş səndə 1 set və 1 setavoyun driveri yüklənib...ona görə menyuda həmin bölmə yoxdur...hər hansı bluetooth driveri və ya printer driveri yükləsən o avtomatik əmələ gələcək.və ya hər hansı kompüteri setavoy şnurla birləşdirmək istəsən.bu menyu əmələ gələcək.çünki 2-ci set əmələ gələcək...bu menyu da kompüterdə 2-dən çox set olanda əmələ gəlir ki,onlara dostup vermək lazım gəlir....

...məs : bunu yüklə...

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1671260

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...