Jump to content
Forum Windows-az.com

WebMoney haqqında suallar

Maksim_252

Recommended Posts

Maksim_252, Yox qaqas bezdirmirsen. Strafnik ona gore veriblerki eyni IP adresden 2 defe qeydiyyatdan kecmisen. Yaxsisi oduki hemin sayta girme yeni verdiyim sayt var onunla qazan. Hemin saytda Заработать altinda Просмотр рекламы var ona gir ortada reklamlar gelir vur o reklamlarin birine vaxt gedecek vaxt qurtaranda 1,2,3...9 gelecek bide sekil gelecek sekilde hansi reqem varsa onu vuracaqsan. Cox asandi. Pulu goturmek isteyirsense Вывести средства vur ordan gotur.

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Point-Blank, ştrafnikin verimə səbəbini başa düşdümee, sadəcə ziyanı nədi? onu bilmək istəyirdim.

Yaxşı, qeydiyyatdan keçmişəm. bundan sonra orda olacam...Çox sağ ol

Qaqa, heç bir saniyə getmir. aşağıda reklamın şəklini də qoymuşam. onun üstünə vururam. təzə səhifədə heç bir saniyə getmir

alexsauza, deqiq bilmirem ayda neqede gotururem o ozunden asilidi eger cox girsen reklamlara baxsan yaxsi goturessen. PB-a da gedir 1246%

Maksim_252, Sen daha url.az ile girmede birbasa sayta gir ozudeki casmisam sen straf oldugun saytda saniyye gedir amma indi girdiyinde basqa seyfe acilir ve yuklenme gedir.

Point-Blank, verdiyin saytda da alinmadi. amma videodan gördüm ki frehbux-da eləmisən. freshbux-a girdim . reklama baxmaq yerində otzıv saytı var idi. ora girdim reklama baxdım. hesabımdakı rubl 0.035 rubl artdı artdı. Yəni ki, alındı.amma sonradan otzıv saytı day gəlmədi. saabah yenə baxacam. çox sağ ol

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...

• Create New...