Jump to content
Forum Windows-az.com

WebMoney haqqında suallar

Maksim_252

Recommended Posts

İndi sənin:

1) WMID hesab kodun var. bundan hesabındakı pullara baxmaq üçün istifadə edəcəksən. Login kimi

2) WMR və WMZ kodun var. Reklam saytlarında qeydiyyatdan keçib reklamlara baxıb hesabındakı pulu artırmaq üçün istifadə edəcəksən...

qeydiyyatdan kec ve Просмотр рекламы bölməsindən reklamlara bax... seosprint saytından başqa digər saytlarda limit yoxdu.seosprint saytında yalnızca 2 rubl yığandan sonra Webmoney hesabına pul köçürə bilərsən...

reklam saytlari:

seosprint.net

CashTaller.RU

Tropic-bux.ru

SunrizeBux.ru

VM-bux.ru

Center-Seo.ru

IcebergBux.ru

Bux-Wm.ru

Uğurlar

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

• 2 ay sonra...

her kese salam

webmoney ve paypalla bagli 1 sualim var belke komekliyiniz deydi/

men webmoneyde qeydiyyat olmusam sonra da WM Keeper Classic i komyuterime yukledim amma mende indi bele bir problem var.

webmoney.ru da oz hesabima gire bilirem amma WM Keeper Classic proqrami ile gire bilmirem sehvlik verir bu neden olar ve hem de ki reklam saytlarinda qeydiyyat etdim pul 5 rubla catanda yulemek istedim amma WM Keeper Classic ile gire bilmediyim ucun pulu kocure bilmedim webmoneyime, belke bu barede komek edeseniz sebeb ne olar ve birde ki bu webmoney ve paypalla azerbaycanda pul cixartmaq mumkundur goren? yeni ki tutaq ki menim webmoney hesabimda pul olsa onu cixartmaq mumkundur bakida?

bilen yoxdu deyesen recourse

busuper, hesabına pul köçürmək üçün WM Keeper proqramına ehtiyac yoxdur... Hansı reklam saytında qeydiyyatdan keçmisənsə həmin saytın özündəki Вывести средства funksiyasındandan istifadə edib pul köçürməsi edə bilərsən...

WebMoney hesabındakı pulu Bakıda bir çox bankda çıxara bilərsən... Bunun üçün sən banka getməlisən və WebMoney hesab koduna uyğun sənin kartın hazırlanmalıdır... Beləliklə sən həmin bankın bankomatından pulu çıxara bilərsən...

PayPal haqqında məlumatım yoxdur...

• 4 hafta sonra...
=GTA_IV=, banka gedib ordaki işçilərin birinə yaxınlaşıb WebMoney üçün hesab kartı hazırlayıb - hazırlamadıqlarını soruşmalısan... Hazırlayırlarsa bir hesab kartı hazırlatdırırsan və hazır olandan sonra banka pul verib həmin pulu WebMoney-ə köçürməyi istəməlisən...

her kese salam bele bir sualim olacaq webmoneyden qeydiyyat etdim koselkalar acdim meselen hansisa saytan pul kocurmek ucun webmoneyin proqrami lazimdirmi ya proqram omasa da olar? bir sey deyim ki evvel 1 saytdan pul kocurmek istedim yazirdi ki pul kocurme alinmir wm keepper classik proqraminin aciq olmasina emin olun/ sonra kompdan bw proqramda adi sifreni yazib girmek isteyirdim sehvlik verirdi/

=GTA_IV=, buyur xoşdur...

busuper, reklam saytından WebMoney-ə pul köçürmək üçün proqrama ehtiyac yoxdur... sadəcə reklamlara baxandan sonra reklam saytındakı hesabına köçən pulu Вывести средства funksiyası ilə WebMoney hesabına köçürmək lazımdır...

İlk dəfə köçürəndə oşibka verir və uzun yazı gəlir... onda həmin yazının sonundakı linkdən WebMoney hesabına giriş edib pul köçürməni yenidən yoxlamalısan...

Uğurlar...

• 3 sene sonra...

Salam əziz dostlar bu mövzu çoxdan açıldığı üçün bura yazdım, yeni mövzu açmadım,

Mənə wmz yada wmr bonus verən saytlar deyə bilən Allah bəndəsi olar ?

Axtarıram 1-2 sayt tapdım, daha çox istəyirəm köməklik olan olar ?

Rəsmi Kanalımı Ziyarət Etməyi Unutmayın!

Əgər Videolar və Kanal Xoşunuza Gəldisə Dəstək Üçün Kanal'ımıza Abunə Olun!

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • loading...

• Create New...