Jump to content
Forum Windows-az.com

Photoshop şəkil effekti

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Qaqam sen sekle bax o sag terefe bax, gorursen sende 3d aciqdi onun yaninda da СЛО�? sozu var bax sen o sozune vur o cilacaq ve dediyim overlay multipy filan hemin yerdedir

sekli boyutmek ya da kiciltmek ucun de demek yuxarida menu yerinde �?ЗОБРАЖЕН�?Е bolmesin acasan orada

Photoshop şəkil effekti

РАЗМЕР �?ЗОБРАЖЕН�?Е sozun secesen ve seklin olcusun oradan azaldib coxalda bilirsen

...Faiq qardaş , mən fotoşopda bir az fərqli işləyirəm...

...videoda fikir verdinsə,heç 1 sloy yaratmıram və 1 alətlə bütün işləri görürəm...

...bunu burdan başa salmaq bir az mənim üçün çətindir...bunu işləyənin yanında qalıb baxmaq lazımdır...burda klavyaturadan istifadə edirsən və əsasən texnika...

... ümumi belədir ki, ştapmp alətini götürürsən...oxu gətirib şəklin sənə lazım olan yerinə qoyursan.amma əvvəlcə alt düyməsini basmaqla...və bu halda həmin şəkli götürmüş olursan...və digər şəklin üzərində oxu qoyanda (dairə şəklində) həmin şəklin həmin hissəsini ora qoyursan... şəklin kənarlarını fona uyğun düzəltmək üçün də kənarından ğötürüb işləməlisən...

...düzdür bunlar məndə ani görünür...amma bunların hamısını videoda diqqətlə baxsan edirəm...

...belə bir az başa salmaq və başa düçmək çətinlik yarada bilər...

...busuper qardaşın dediyi üsul daha aydın və ümumi qaydalara uyğundur...mənim yolum bir az başqadır...busuper deyən kimi etsən daha tez alınar...

qaqam videoya bax

video

demek videonu edende ham de yazi da yazmisam sekillerin ustunde ki, oxuyub belke ele ede bilesen, seni edende yazilarla isin olmasinn yeni ki esas bax sekili o biri seklin ustune qoymaq qaydasina ve sonra sekilde kenarkari silmeye sonra da rus dilinde yazilan sloy sozu olan yerde istediyin uygun varianti secirsen orada multioy overlay sende rus dilinde yazilib , yeni ki multupiy yazilmayib rus dilinde

НОРМАЛЬН

qaqam təşəkkür yenədə video üçün görünür bu axşam mən səni yaman əziyyətə saldım ama istiyirəm əziyyətinə dəysin yenədə olmur... baxıram səndəki versiya ilə məndəki tamam ayrı-ayrıdı.. səndə səhf eləmirəmsə Cs5-di ama məndə ki Cs6-dı nəsə alındıra bilmədim təşəkkür yenədə...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...