Jump to content
Forum Windows-az.com

Nero disk yazmağda problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

salam her kese. evvela haminizdan cox-cox uzr istiyirem sayta gec geldiyimcun dunen axwam iwdeydim deye suallarinizi cavabsiz qoydum bagiwliyin duzu telnen daxil oldum ama ne suallara cavab yaza bildim nede ki oz istifadeci adima daxil ola bildim neyse menim Nero programina elave eliyeceyim fayl Vob faylidi ama User/Moy dokument/Neo vision papkasina fayllar mpeg formatda elave olunur Nero visondada dobavit videofayli eledikde faiz axira kimi gedir ama sonda proekti faizi yiganda o birinci wekilde gosterdiyim gelir

6c1fff1e3a93.jpg

0afc1f5c356a.jpg

...neroya atacağın faylı indiki papkadan çıxart...at raboçi stola...adını deyiş...misal üçün film qoy...sonra açıb bax...gör işlese,sonra at neroya...

...neronu açanda yuxarıda dvd bölmesini seç...aşağıda ise sozdat lent şəkili olan bölmei seçib sozdat sobstvenni dvd yerinə gir...və videonu ora at...

mehdi1998, brat xahiş imkan varsa mene en meslehetli bir usulu deyesiz cunki Nero Visionla yazmag daha orijinaliydi onla yazilanlar luboy Dvd-de acib ama bele kopirovka adeten eşitdiyime komp-rler ucun istifade olunur hetta men bir nece defe Nero Express-le yazmişam sonram cox Dvd-de acmiyib oncun onla elememişem bide suret dedin qaqa butun Dvd-lercun normal suret ne qeder olmalidiki?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...