Jump to content
Forum Windows-az.com

Nero disk yazmağda problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

... bele 1 yol deyim...

....ultra iso proqramına video_ts papkasını atıb iso formatına çevir...sonra diskovoda disk qoy...iso-nun üzərindən 2 dəfə bas və video diskə yazılsın...

...yerleşmeye geldikde, dvd saatla hesablayır,gb-la yox...yeni videonun müddeti 3 ssatdan artıq deyilse ve hecmi texminen 16 gbdan çox deyilse,onu diske vuracaq...

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

...halal xoşun...

...video kəsən proqrama gəldikcə , mən bunu əsasən nero-da edirəm...elə formatlar var ki,neronun köhne versiyaları götürmür...mən nero 7 işlətdiyim üçün deyirəm..3 gp ,flv-ni götürmür...(yeni versiya nero bəlkə götürər)... ona görə də 3gp və ya flv formatında olan faylları kəsib calamaq üçün ya formatı avi-yə dəyişib etməlisən...ya da ImTOO Video Converter Ultimate 6 proqramında edə bilərsən...yəni bu proqramda demək olar ki,hamısını edə bilərsən və əlavə effektlər də verə bilərsən...

ImTOO Video Converter Ultimate 6

http://www.boxca.com/f3nndrsmnto9/ImToo_Vi....2010_.rar.html

mehdi1998, qaqa Isoya day ehtiyac olmadi getdim bidene RW disk aldim yoxladim sen deyenlerin hamisini ele salamati videonu yazdim komp-re sonramda Nero ile sozdat Dvd dannimi ora elave eledim papkani video rahat acdi Dvd-de day bunda suret zad istemedi ama diski birbawa Nero ile kopirovat eliyende istiyirdi bu ele en yaxwisi oldu twk brat

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...