Jump to content
Forum Windows-az.com

Nero disk yazmağda problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

... sürət 16 yaxşıdır...

... 1 var internetdən dvd formatında 1 film götürüb diskə yazmaq istəyirsən.onda orda video_ts papkasını ddannı kimi diskə atsan problem olmayacaq...və yaxud hər hansı dvd diskini açıb nə vaxtsa onun içindəki video_ts papkasını kompüterə atmısansa və onu yenidən kompüterdən diskə yazmaq istəyirsənsə,yenə də video_ts papkasını dannı kimi diskə yaz...

...ola bilsin ki video_ts papkası özü də hər hansı 1 papkanın içinə salınsın...video_ts papkasını ordan çıxarıb diskə atmalısan.video_ts əgər hər hansı papkanın içində diskə atılsa,dvd player-də açmayacaq...

...1 də var ,səndə hər hansı disk var onu başqa diskə yazmaq istəyirsən.onda onu kompüterə atmaq lazım deyil...nero-da kopirovat disk bölməsində kopyalayırsan.kopya qurtardıqdan sonra diskovod açılır...ora təmiz disk qoyursan və avtomatik kopya gedir...

...1 də var hər hansı faylı sən dvd kimi yazmaq istəyirsən...buna aid hazır videodərsliyim var...

...əlində olan video matrealı format faktory proqramında avi formatına çevirib atırsan nero-ya...ora istəsən 1 neçə video da ata bilərsən...sonra ok vurub yazırsan...istəsən yazı ,şəkil və s. əlavə edirsən...sonunda mən dvd-ni yönəltmişəm kompüterə...və sonra kompüterdə açıb yoxlayıram...amma diskovodda disk olsa,menyuda deyişiklik etmek lazım deyil...proqram dvd-ni zaqruska edib özünə yazandan sonra avtomatik diskə vuracaq...

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

mehdi1998, yox e qaqaw bunu avi -ye cevirende hele hisse -hisse 1 hissesi duz 1 saata gedir onda men yaxwisi bunu birbawa neroya kopirovka sonramda bow diski qoyub yazacam ama qardawimsan bidene skorustunu mene deqiq deki bu Dvd-de rahat aca bilsin cunki sen dediyin 16x suret adeten Cd disklerini yazanda istifade olunur ama Dvd-de sehf elemiremse 4x eliyirler bdene bunu deqiqelewdir brat mende artiq yazim bunu

Ay qardaş sən axı niyə vaxt itirirsən?? Dediyim kimi, video ts papqasın at neroya yaz getsin, skorosu nə verdi onuda seç.

Əgər diskin hər hansı bir hissəsin azmaq istəmirsənsə o yazmaq istədiyin faylı Xilisoft DVD Ripper Ultimate proqramına at formatı .Avi Divx kodekin seç riplə getsin. Sonrada DVD menyu hazırla disqə fsoo. Yuxarıdada Mehdi qardaşımız video dərslik veriib ona uyğun düzət

eledimde verdiyi suretle noldu diski zay eledim qoydum ora kopirovka eledim diski Neroya sonrada bow diski qoydum zapis getmedi xeyli gozledim axirda stop eledim disk zay oldu

mehdi1998, men diski kopirovat eliyende bu 16x suret gelmir maksimum.4x birde 2x gelir mende maksimum eledim hirsden diskide zay eledim qoydum ora

sürət lap 2x də olsa yazılmalıdı, sən nəyisə ya düz etmirsən, ya da CD-ROM xarab olub. Əvvəl yazmısansa bu o demək deyilki indi də işləməlidi. Bəlkə indi xarab olub. Bilməyin tək yolu var, sən həmişə yazdığın, rahat bildiyin bir şeyi diskə yaz yoxla gör, CD-ROM-da prablem var ya yox

Said, sen Mehdi1998 qardawin verdiyi linkden Nero 7 programindan istifade et cox rahat ve ela programdi eyniyle gosterdiyin bu wekildeki kimi

Mehdi1998, qardaw dediyin kimi etdim Video_Ts papkasini D diskine atdim sonramda Nero Visionla elave eledim yene hemin problem oldu bawim cixmir e bundan ozumde gic olmuwam uje

...said , buyur...

http://www.boxca.com/a8li70dfjni5/Nero-7.5...no_atb.rar.html

...fiko_89 , uninstal tool ile neronu sil...cclear ile sistemi temizle...proqram files-a bax...orada nero papkası varsa sil...moy dokumen papkasına bax...neroya aie nə varsa sil....perezaqruska ver...sonra yenə də ccllear ilə sistemi təmizlə...neronu yenidən yaz...məlumat ver...mən sənin üçün kiçik 1 video yerləşdirim....

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...